o nas - zespół

Małgorzata Cofała – pomysłodawczyni i Prezes „Kalejdoskopu”, absolwentka kilku kierunków studiów i niezliczonej ilości kursów z zakresu zarządzania oraz pracy z dziećmi. Człowiek orkiestra – architekt krajobrazu, menadżer, animator przedsięwzięć społecznych, fachowiec i społecznik w jednym. Osoba angażująca się w projekty dotyczące edukacji dzieci – pełnomocnik na powiat otwocki Fundacji „Rodzice Szkole”, inicjator otwockiego „Partnerstwa na rzecz Edukacji”, założycielka Otwockiego Porozumienia Rad Rodziców. Urodzona organizatorka. Mama 8-letniego Adama. 

 

 

Anna Wierzchowska absolwentka warszawskiej Polonistyki, redaktor językowy, a także… rękodzielnik. Nasz człowiek od masy solnej, filcu oraz wielu innych materiałów, z których da się stworzyć rzeczy niebanalne. Prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych. Uwielbia te chwile, kiedy inni odkrywają, że potrafią zrobić coś z niczego, że stworzenie rzeczy własnymi rękami nie jest takie trudne i nie wymaga skończenia specjalnych studiów. Fanka literatury fantasy i s-f. Mama dwóch szalonych dziewczyn – 5-letniej Hani i 3-letniej Jagody.

Ewa Magdziarz – pedagog i animator dziecięcy. Absolwentka warszawskiej Akademii Pedagogiki Specjalnej. Osoba o niespożytej energii, która kontakt z dziećmi i młodzieżą kocha ponad wszystko. Zawsze uśmiechnięta, urodzona optymistka. W pracy najważniejsze jest dla niej odkrywanie potencjału dzieci i uczenie ich wiary we własne możliwości. Uważa, że najważniejsze jest, by robić to, co sprawia nam przyjemność i starać się być w tym jak najlepszym. Przez 3 lata była kierownikiem sali zabaw. Każdą wolną chwilę spędza na spacerach w lesie i czytaniu książek. Mama 5,5-letniego Adriana.

Renata Bogacka-Andrzejewska  Wiceprezes "Kalejdoskopu", HR-owiec, niespokojny duch, który ciągle szuka nowych wyzwań. Z istną wirtuozerią łączy pracę zawodową z zajmowaniem się trojgiem pociech.