Pani EWA

Praca w zawodzie pedagoga jest jednym z najlepszych wyborów życiowych i ta przygoda trwa już od wielu lat- to moja pasja i powołanie. W pracy najważniejsze jest dla mnie odkrywanie potencjału dzieci i uczenie ich wiary we własne możliwości. Uwielbiam ich zaciekawienie otaczającym światem. Dobro dziecka jest dla mnie najważniejszym celem, a jego uśmiech największą nagrodą. Nie wyobrażam sobie bym mogła robić w życiu cokolwiek innego. Jestem osobą wesołą o ciepłym usposobieniu, otwartą i wrażliwą na potrzeby innych. Czas wolny to dla mnie chwile spędzone z synem i ciekawa książka.Uwielbiam górskie wędrówki i kontakt z przyrodą.  Wybrane kursy i szkolenia:

  • "Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym"
  • "Terapia ręki i wspomaganie funkcji pisania"
  • "Sensoplastyka-plastyka sensoryczna"
   

 

 

Pani KASIA

Całe moje doświadcznie zawodowe związane jest z dziećmi, ale najbardziej kocham pracę z tymi najmniejszymi. Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego (pedagogika o specjalności pedagogika rewalidacyjna i edukacja przedszkolna oraz kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki.

Prywatnie jestem mamą Antka i Zosi. Każdą wolną chwilę staram się spędzać aktywnie z moją rodzinką m.in organizując wycieczki rowerowe czy spacerując po okolicznych lasach, a także wyjeżdżając za miasto by spędzić wieczory przy ognisku. Kiedy dzieci zasną odskocznią jest dla mnie książka.