ROBOTYKA, TWORZENIE GIER, DRUK 3D

 

REKRUTACJA W TOKU, początek zajęć IX/X 2019

OPŁATY I ZASADY UCZESTNICTWA W WARSZTATACH

 

 OPŁATY

 

 ZNIŻKI

 

 ZAPISY

  • Cena za semestr, tj. 12 x 2h zajęć= 660 ZŁ
  • Możliwa płatność w 4 ratach po 165zł
  • Pierwsze zajęcia traktujemy jako niezobowiązującą próbę – jeśli nie spełnimy oczekiwań, to nie pobieramy za nie opłaty.
  • Jeżeli uczestnik jest nieobecny na zajęciach, ma prawo je odpracować w innym terminie – oczywiście po uprzednim uzgodnieniu – czyli w miarę możliwości.
  • Przy jednorazowej wpłacie za cały semestr zniżka 60 zł (płatność do trzecich zajęć)
  • Zniżka dla rodzeństw: pierwsze dziecko z każdej rodziny płaci pełną stawkę, drugie i kolejne – o 90 zł mniej
       

ROBOTYKA WEDO

DZIECI 7-9 LAT

Nauka podstaw robotyki oraz programowania w oparciu o LEGO WeDo.

Zestaw klocków LEGO WeDo pozwala na budowanie nieskomplikowanych konstrukcji, które dzięki wykorzystaniu odpowiednich mechanizmów mogą się poruszać. Interaktywne elementy (silnik, czujniki) mogą być sterowane przy pomocy komputera. Do sterowania wykorzystujemy proste języki programowania.

Więcej

 

ROBOTYKA MINDSTORMS

DZIECI 10+

Nauka robotyki i programowania w oparciu o LEGO Mindstorms.

Zestaw LEGO Mindstorms pozwala na budowanie znacznie bardziej zaawan­sowa­nych (w porównaniu do zestawu LEGO WeDo) konstrukcji. Do dyspozycji mamy 3 serwomotory oraz więcej czujników. Wykorzystujemy blo­kowy język programowania oparty na LabView. Roboty Mindstorms są bardziej skomplikowane, ale dzięki temu niesamowicie efektowne.

Więcej

TWORZENIE GIER KOMPUTEROWYCH

DZIECI 10+

 

Nasze gry pisane są metodą małych kroków. W ten sposób mozemy zrozumiec każdy etap ich działania i stopniowo je rozwijać. Wspólnie zastanawiamy się jak osiągnąć zamierzony cel, aby gra działają dokładnie tak jak chcemy. Jeśli nie działa-szukamy przyczyn. Dzięki temu dowiadujemy się jak działają instrukcje warunkowe, pętle, zmienne oraz uczymy się logicznego myślenia

Więcej

DRUKOWANIE 3D (brak naboru)

DZIECI 10+

Na zajęciach z drukowania 3D uczymy się, jak przenieść własne, trójwymiarowe modele z wyobraźni do programu TinkerCAD. Dowiadujemy się, jak projektować, aby dało się wydrukować efekty naszej pracy. Na początku tworzymy proste, a potem coraz bardziej złożone modele, które przed kolejnymi zajęciami zostaną wydrukowane i będziemy je mogli wziąć ze sobą do domu.Zajęcia rozwijają wyobraźnię przestrzenną, kreatywność, precyzję, a także wyrabiają cierpliwość i koncentrację.

Wiecej